هلمند : ۵ تن از اجیران در لشکرگاه کشته و زخمی شدند

از ولایت هلمند اطلاع رسیده است که پری شب ساعت ۷:۳۰ بجه، نزدیک پمپ حاجی عبدالقیوم در شهر لشکرگاه یک تن پهره دار پوساۀ پولیس اجیر مورد اصابت سلاح لیزری قرار گرفته و جابجا کشته شده است . خبر دیگری نیز می رساند که بعد از ظهر روز گذشته ساعت ۲:۴۵ بجه، در منطقۀ چهل […]

از ولایت هلمند اطلاع رسیده است که پری شب ساعت ۷:۳۰ بجه، نزدیک پمپ حاجی عبدالقیوم در شهر لشکرگاه یک تن پهره دار پوساۀ پولیس اجیر مورد اصابت سلاح لیزری قرار گرفته و جابجا کشته شده است .

خبر دیگری نیز می رساند که بعد از ظهر روز گذشته ساعت ۲:۴۵ بجه، در منطقۀ چهل متری از مربوطات حوزۀ دوم شهر لشکرگاه، منسوبین پولیس اجیر در موتر پاسو مورد حملۀ چریکی مجاهدین قرار گرفتند که در اثر آن یک تن پولیس جابجا کشته شد و یک تن دیگر زخمی گردید.

در همین حال عصر روزگذشته ساعت ۵ بجه، در منطقۀ کمربندباغ ها از مربوطات حوزۀ نهم شهر لشکرگاه، یک تن پهره دار پوستۀ سنگوری ها مورد اصابت دراگانوف قرار گرفته و جابجا کشته شده است .

یک خبر دیگر نیز می رساند که پری شب ساعت ۸ بجه، در منطقۀ مهاجر بازار باباجی از مربوطات شهر لشکرگاه، یک تن پهره دار پوستۀ سنگوری ها مورد اصابت سلاح لیزری قرار گرفته و جابجا کشته شده است .

۲۰۲۱/۳/۵