قندهار : ۲ پوسته در ارغستان فتح شد وغنایم زیادی به دست آمد

از ولایت قندهار اطلاع رسیده است که دیشب حوالی ساعت ۱۰ بجه، در منطقۀ آمدی بر سرحد میان ولسوالی های ارسغتان و معروف، یک پوستۀ دشمن اجیر مورد حملۀ مسلحانۀ مجاهدین امارت اسلامی قرار گرفته است . در این عملیات پوستۀ دشمن بطور کامل فتح گردید و ۶ تن از اجیران در آن جابجا کشته […]

فتح شده پوستهاز ولایت قندهار اطلاع رسیده است که دیشب حوالی ساعت ۱۰ بجه، در منطقۀ آمدی بر سرحد میان ولسوالی های ارسغتان و معروف، یک پوستۀ دشمن اجیر مورد حملۀ مسلحانۀ مجاهدین امارت اسلامی قرار گرفته است .

در این عملیات پوستۀ دشمن بطور کامل فتح گردید و ۶ تن از اجیران در آن جابجا کشته شده و ۲ تن دیگر بشدت زخمی گردیده اند .

در این عملیات یک موتر سایکل ۴ تایره  در پوسته نیز حریق شده است .

در پایان این عملیات یک میل پیکا، یک قبضه راکت، ۶ میل کلاشنکوف، یک پایه مخابره کلان، یک دوربین شب، ۲ پایه دوربین روز، یک دستگاه ماین پال، ۱۵۰۰ مرمی پیکا، ۱۰۰۰ مرمی کلاشنکوف، ۱۰ مرمی راکت و مقداری مهمات دیگر بغنیمت مجاهدین در آمده است .

خبر دیگری نیز حاکی است که دیشب حوالی ساعت ۱۲ بجه، در منطقۀ وام ولسوالی ارغستان، یک پوستۀ دشمن اجیر مورد حملۀ مسلحانه قرار گرفت که پس از مقاومت کوتاهی پوسته کاملا فتح شد و ۸ تن عسکر اجیر در آن جابجا کشته شدند .

در این پوسته نیز از دشمن یک عراده موتر زرهی، یک عراده موتر رینجر، ۲ پایه زیکویک، یک پایه دهشکه ، یک پایه توپ ۷۵ میلی متری، ۲ قبضه راکت، ۱۰ میل کلاشنکوف، ۲ قبضه تفنگچه و مقدار زیادی مهمات بغنیمت مجاهدین امارت اسلامی در آمده است .

در این عملیات دو تن از مجاهدین جراحت برداشته اند .

۲۰۱۶/۸/۳۱