فراه : درگیری شدیدی در بالابلوک جریان دارد

خبرهای رسیده از ولایت فراه حاکی است که امروز بامداد مجاهدین امارت اسلامی در جریان ” عـمـلــیــات عــمــری  ” دشمن اجیر را در منطقۀ کنسک ولسوالی بالابلوک بر شاهراه قندهار هرات مورد حملۀ مسلحانه قرار داده اند . در این عملیات بر ۲ پوسته و کمپنی دشمن نیز حمله صورت گرفت که در اثر آن […]

خبرهای رسیده از ولایت فراه حاکی است که امروز بامداد مجاهدین امارت اسلامی در جریان ” عـمـلــیــات عــمــری  ” دشمن اجیر را در منطقۀ کنسک ولسوالی بالابلوک بر شاهراه قندهار هرات مورد حملۀ مسلحانه قرار داده اند .

در این عملیات بر ۲ پوسته و کمپنی دشمن نیز حمله صورت گرفت که در اثر آن به دشمن تلفات سنگین جانی وارد گردید .

مسئولین جهادی می گوید که حوالی بعد از ظهر ، طیاره های دشمن بالای خانه های مردم ملکی دست به بمباران شدیدی زدند اما نتوانستند که شاهراه را برای تردد خود باز کنند .

شاهدان عینی می گویند که حوالی عصر نیروهای زمینی دشمن با تانک ها و موتران خود به منطقه رسیدند که درگیری شدیدی میان آنان و مجاهدین امارت اسلامی آغاز گردید .

در این درگیری که تا کنون بشدت دوام دارد به دشمن تلفات وارد شده است که جزئیات آن متعاقبا بنشر خواهد رسید ان شاء الله العزیز

در یک خبر دیگری نیز آمده است که از صبح امروز مجاهدین امارت اسلامی شاهراه میان ولسوالی پشترود و مرکز ولایت مسدود نموده اند که دشمن چند بار برای باز کردن شاهراه تلاش کرده است اما هر بار با شکست مواجه شده است .

۲۰۱۶/۴/۱۵