سیاست

وزیر ارشاد، حج و اوقاف:اکنون زمان آن رسیده که امت اسلامی در برابر وحشت‌های اسرائیل ایستادگی کنند

مفتی نور محمد ثاقب، وزیر حج و اوقاف کشور در نشست مشورتی علمای جهان اسلام که در ترکیه برگزار شده با اشاره به وحشی‌گری‌های اسرائیل در فلسطین گفته که اکنون وقت آن است که امت اسلامی در برابر وحشت‌های اسرائیل ایستاده شود. وزیر حج و اوقاف کشور در سخنرانی خود از ترکیه برای برگزاری این […]

مفتی نور محمد ثاقب، وزیر حج و اوقاف کشور در نشست مشورتی علمای جهان اسلام که در ترکیه برگزار شده با اشاره به وحشی‌گری‌های اسرائیل در فلسطین گفته که اکنون وقت آن است که امت اسلامی در برابر وحشت‌های اسرائیل ایستاده شود.

وزیر حج و اوقاف کشور در سخنرانی خود از ترکیه برای برگزاری این کنفرانس سپاس‌گزاری کرده و افزوده که امارت اسلامی از چیزی که در غزه در حال جریان است، سخت متاثیر و اندوهگین می‌باشد.

از سوی هم او می‌گوید، که امارت اسلامی از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب امنیت سراسری در کشور تامین کرده و با تطبیق پروژه‌های انکشافی و زیربنایی تلاش می‌کند تا برای مردم افغانستان زمینه کار را مهیا کند.

او می‌افزوده که امارت اسلامی با تمام کشورها به‌خصوص کشورهای اسلامی خواستار روابط خوب و متقابل است.

قابل یاد آوریست که وزیر حج و اوقاف کشور به دعوت دکتور علی ارباش، رئیس عمومی اداره امور دینی ترکیه برای شرکت در نشست مشورتی علمای جهان اسلام به ترکیه رفته است.