در ادامه مسابقات المپیک آسیایی؛ ورزشکاران افغان به دو برد دیگر دست یافتند

در ادامه مسابقات المپیک آسیایی به میزبانی چین برگزار شده است، عبدالجبار پوپلزی و نصرت حبیبی دو ورزشکار افغان در دو مسابقه مشت‌زنی و ووشو برنده شدند. عبدالجبار پوپلزی، مشت زن افغان در وزن ۵۱ کیلوگرام توانست رقیب بوتانی خود را در مسابقه شکست دهد و به مرحله ۱۶ ورزشکار برتر راه‌یابد. همین‌گونه، نصرت حبیبی، […]

در ادامه مسابقات المپیک آسیایی به میزبانی چین برگزار شده است، عبدالجبار پوپلزی و نصرت حبیبی دو ورزشکار افغان در دو مسابقه مشت‌زنی و ووشو برنده شدند.
عبدالجبار پوپلزی، مشت زن افغان در وزن ۵۱ کیلوگرام توانست رقیب بوتانی خود را در مسابقه شکست دهد و به مرحله ۱۶ ورزشکار برتر راه‌یابد.
همین‌گونه، نصرت حبیبی، ووشو کار افغان نیز با شکست حریف تایلندی‌اش، مدال برنز را در این رقابت‌ها بدست آورد، هم‌چنان وی دریک مسابقه دیگر که حاضرش حاضر نشد وارد میدان شود برنده ش اعلام شد و اگر او بتواند در مسابقه‌ بعدی‌اش برنده شود مدال نقره را بدست خواهد آورد.
پیش از این، محمد خالد هوتک، ووشوکار دیگر افغان در ۷۰ کیلوگرام وزن، حریف قزاقستانی خود را شکست داده و هم‌چنان محسن رضایی نیز با شکست سه حریف از تاجکستان، جاپان و قزاقستان در وزن ۵۸ کیلوگرام مدال برنز را به نفع افغانستان کسب کرده بود.
در المپیک آسیایی از افغانستان ۸۰ ورزشکار شرکت دارند.