نیروهای جان‌بر‌کف امارت اسلامی؛ نماد شجاعت و ازخودگذشتگی

امنیتی که در این چند روز شاهد آن بودیم، همه‌وهمه به لطف نیروهای شجاع کشورمان میسر شد؛ سربازانی که تأمین امنیت و خدمت‌رسانی به مردم را، بر خوش‌گذرانی خویش ترجیح دادند

امنیت حاکم در کشور عزیزمان، در ایام عید سعید قربان، بی‌نهایت ستودنی بود؛ امنیتی که باعث خرسندی و اعتماد هرچه بیشتر مردم نسبت به امارت اسلامی و نیرو‌های جان‌بر‌کف آن شد، و علاوه بر آن، مهر سکوتی گشت بر دهان یاوه‌گویان و دروغ‌پردازی دشمنان این نظام مقدس اسلامی، که همواره برای بدنام‌سازی آن، از هیچ تلاشی دریغ نمی‌ورزیدند.

 

همان‌گونه که همه می‌دانیم، امنیت یک امر بسیار حیاتی و مهم است؛ ولی مفت به دست نمی‌آید و به زحمت، ایثار و فداکاری نیاز دارد؛ زیرا برای برپایی امنیت، سربازان و نیروهای ایثارگری نیاز است که مصلحت ملت و مردم خود را بر مصلحت خویش ترجیح داده و برای هرگونه خدمت و یاری‌رسانی آماده باشند، که این ویژگی را در ایام عید، در سربازان شجاع امارت اسلامی به وضوح مشاهده کردیم.

 

امنیتی که در این چند روز شاهد آن بودیم، همه‌وهمه به لطف نیروهای شجاع کشورمان میسر شد؛ سربازانی که تأمین امنیت و خدمت‌رسانی به مردم را، بر خوش‌گذرانی خویش ترجیح دادند، و بدین ترتیب به نماد شجاعت و ازخودگذشتگی تبدیل شدند. قدر زحمت این سربازان غیور را زمانی درک می‌کنیم که اندکی به گذشته برگشته و اوضاع امنیتی آن زمان را مورد بررسی قرار دهیم؛ زیرا در آن صورت یادمان خواهد آمد که در گذشته، مردم عزیز حتی در روزهای عید نیز آسایشی نداشتند و هر لحظه امکان انفجار و ترور، تهدیدشان می‌کرد.

 

بنابراین جای دارد که قدردان زحمات شبانه‌روزی نیرو‌های فداکار و شجاع امارت‌ اسلامی باشیم و برای پایداری و استقامت هرچه بیشترشان دست به دعا شده و از بارگاه خداوند متعال برای‌شان خواهان موفقیت روزافزون باشیم، تا باشد که علاوه بر این عید، عیدهای آینده را نیز با کمال امنیت و خرسندی در کنار خانواده‌های خود بگذرانیم و سپاس خداوند را به‌جای بیاوریم؛ زیرا اوست که این نظام مقدس و امنیت کنونی را ارزانی‌مان داشت. الحمدلله