قضیهٔ فلسطین و سکوت مرگبار داعش

نویسنده: احمداللّٰه مهاجر هویداست کسی که داد از اسلام، به‌ویژه خلافت و امارت می‌زند، باید در مقابل هرگونه ستم‌هایی که بر اهل اسلام صورت می‌گیرد، ندا سر داده و حمایت کند، غمگینی نشان دهد و یا اینکه در صورت ممکن اقدام عملی نموده و به داد آنان برسد…! بلی! داعش، که همانا جهان مملو از […]

نویسنده: احمداللّٰه مهاجر

هویداست کسی که داد از اسلام، به‌ویژه خلافت و امارت می‌زند، باید در مقابل هرگونه ستم‌هایی که بر اهل اسلام صورت می‌گیرد، ندا سر داده و حمایت کند، غمگینی نشان دهد و یا اینکه در صورت ممکن اقدام عملی نموده و به داد آنان برسد…!

بلی! داعش، که همانا جهان مملو از شعارهای توخالی او هست و همواره نام زیبای خلافت اسلامی را بر زبان می‌راند، می‌بایست عملاً اقدام می‌کردند و در مقابل اسرائیل -حداقل- نه به‌خاطر حماس و گروه‌های دیگر و نه برای اهل فلسطین؛ بلکه برای نبرد با کفری که جهان اسلام را چلنج داده و همیشه سروصدای مسلمانان مظلوم از زیر گردِ بارود آنها بلند می‌شود، عکس العملی نشان می‌دادند؛ چون قضیه، قضیهٔ فلسطین است که قبلهٔ مسلمانان به‌شمار می‌رود و شکست و پیروزی امت اسلامی بر آزادی آن گِرِه خورده است.

بلی! می‌دانیم حماس و غیرهم، نزد شما مرتد و کافر و مشرک هستند، اما مسلمانان مظلومی که زیر بمبارد اسرائیل هستند چه؟ آن اطفال، زنان و مردانی که با آنان نیستند، هم کافر است؟ بلی! آنان هم کافر! چون چرا در مقابل حماس و غیرهم همچون شما ایستادگی نکردند…! و همچون اسرائیل و شما با آنها نجنگیدند!
بسیار خوب! اینها که کافر هستند، اما آن اطفال معصوم و زنان مسلمان چه؟!!!

واقعاً نمی‌دانم چه توجیهی دارید؟ چگونه اسلام را قاطی می‌کنید؟ چگونه برای کفر بر ضد اسلام و در جامهٔ اسلام فعالیت دارید؟
تفاوت شما با اسرائیل در چیست که آنان مردم فلسطین را در خانه‌ها و مساجد کشتند و شما نیز در ولایت بغلانِ افغانستان، در مسجد نمازگزاران را کشتید!!!؟

چرا بی‌تفاوت در مقابل اسرائیل هستید!!!؟ شما که داد از جهانی بودن می‌زنید! داد از اینکه در تمام نقاط جهان می‌توانید برعلیه کفر هجوم ببرید!!!
آیا این دلالت بر این نمی‌کند که شما دست‌نشانده و پروژهٔ همان اسرائیلی هستید که امروز شما نیز همچون آنان مردم بی‌گناه را می‌کشید و مساجد را تخریب می‌کنید؟ آنها مسجدی در فلسطین و شما مسجدی در افغانستان!!؟ واقعاً تفاوت میان شما و اسرائیل در چیست!!!

از کجا بگویم و به کجا ختم کنم!!!
اما در یک کلام خلاصه می‌کنم؛ داعش گرگی در لباس گوسفند، برعلیه مسلمانان و به نفع دشمنان اسلام!