سلام بر حماسه‌سازان غزه!

نویسنده: طلحه مبارز بدخشانی   بیش از هفتاد روز از عملیات زمینی نیروهای غاصب رژیم صهیونیستی همراه با عملیات و بمباردمان‌های وحشتناک هوایی به غزه و نوار غزه سپری می‌شود، در این مدت مردم آن سرزمین به طور بی‌رحمانه و فجیع توسط رژیم صفاک صهیونیستی نسل‌کشی می‌شوند و تمام نهاد‌های بین‌المللی پیرامون غزه در یک […]

نویسنده: طلحه مبارز بدخشانی

 

بیش از هفتاد روز از عملیات زمینی نیروهای غاصب رژیم صهیونیستی همراه با عملیات و بمباردمان‌های وحشتناک هوایی به غزه و نوار غزه سپری می‌شود، در این مدت مردم آن سرزمین به طور بی‌رحمانه و فجیع توسط رژیم صفاک صهیونیستی نسل‌کشی می‌شوند و تمام نهاد‌های بین‌المللی پیرامون غزه در یک خاموشی شرم‌سار فرورفته‌اند و صدا از عدالت‌خواهی هیچ جناحی در قبال مردم غزه شنیده نمی‌شود.

 

علی‌رغم این‌همه جنایات نابخشودنی دشمن و عملیات زمینی و هوایی آن، مجاهدین با توکل به الله متعال و عزم راسخ با دستانی خالی در مقابل نیرویی که حمایت و پشتیبانی اردوهای قویِ منطقه را برخوردار است، با ثبات کامل ایستاده‌اند و در هر گوشه و کنار آن تانک‌های نیروهای رژیم غاصب صهیونیستی را هدف قرار داده و به خاکستر تبدیل می‌کنند.

 

حماسه‌سازان غزه! امروز شما در حال زنده‌نمودن رزم‌ و بزم از دست‌رفتهٔ مسلمانان هستید. ثبات، شجاعت و جوان‌مردی شما در مقابل نیروهای تا دندان مسلح رژیم غاصب نمایان‌گرِ عقیدهٔ راسخ شما به دین و آین‌شما می‌باشد. امروز برای جهانیان ثابت نمودید که اشغال و اشغال‌گران که در سرزمین‌های اسلامی برای فساد قدم گذاشته‌اند، عاقبت آن‌ها چیزی جز تباهی و شکست فاحش نمی‌باشد.

 

امروز وقتی صحنه‌های رزم و جهاد شما پابرهنه‌ها را مشاهده می‌کنیم، یقین می‌کنیم که قدرت و نصرت غیبی‌ از جانب خداوند متعال همراه‌تان است که تاب و توان بشر از شکست‌دادن آن عاجز است. شما آن گروه کوچکی هستید که در دنیا به جز نصرت خداوند متعال، حمایت و پشتیبانی هیچ اردوی را در دنیا ندارید؛ ولی ‌به امید خداوند متعال بر گروهی بزرگ غالب می‌گردید و این‌جاست که این داستان شما، ما را به سوی مفهوم آیهٔ «کَم مِّن فِئَهٍ قَلِیلَهٍ غَلَبَتْ فِئَهً کَثِیرَهً بِإِذْنِ اللَّهِ» می‌برد و یقین می‌کنیم که وقتی‌که نصرت الهی همراه باشد، گروهی کوچک را نیز بر گروهی بزرگ که از لحاظ سلاح و دیگر اکمالات برتری دارد، پیروز می‌گرداند؛ اگرچه آن گروه و لشکر بزرگ مسلح به سلاح‌های مدرن روز باشد!

 

با گذشت بیش از هفتاد روز از جنگ غزه، اشغال‌گران چیزی جز متلاشی‌شدن نیروهای‌شان ندیده‌اند و فایده‌ای غیر از آن به دست نیاورده‌اند و هر روز بر گلیم غم و اندوه سربازان هلک‌شدهٔ‌شان می‌نشینند.

 

از خداوند متعال خواستاریم تا این گروه کوچک خویش را بر لشکر غاصب پیروز نماید.