غزه

زیر یک آسمان؛ اما سرنوشت‌ها متفاوت!

زیر یک آسمان قرار داریم؛ اما با سرنوشت‌های متفاوتی. همهٔ ملت‌ها در کشورهای‌شان در امان زندگی می‌کنند؛ اما ملت مسلمان در هرجا از دست غیرمسلمانان ضربه می‌خورد! خصوصًا حملات وحشیانهٔ اسرائیل و یارانش در غزه، بسیار دردآور است. کسانی‌ که ادعای حقوق بشر را می‌کنند، همان افراد امروز سلاح بر خلاف ادعای‌شان علیه مردم مظلوم […]

زیر یک آسمان قرار داریم؛ اما با سرنوشت‌های متفاوتی.

همهٔ ملت‌ها در کشورهای‌شان در امان زندگی می‌کنند؛ اما ملت مسلمان در هرجا از دست غیرمسلمانان ضربه می‌خورد!

خصوصًا حملات وحشیانهٔ اسرائیل و یارانش در غزه، بسیار دردآور است. کسانی‌ که ادعای حقوق بشر را می‌کنند، همان افراد امروز سلاح بر خلاف ادعای‌شان علیه مردم مظلوم و بی‌دفاع غزه برداشته‌اند.

مردم مظلوم غزه غیر از رمضان از چندین ماه به این سو است که گویا روزه دارند؛ زیرا همواره بدون نان و آب بوده‌اند. آن‌ها حتی در ماه رمضان نیز غذایی برای سحری و افطار نداشتند و تا الان زیر حملات گوناگون دشمنان اسلام دارند خورد و لِه می‌شوند و سکوت حکومت‌ها خصوصا کشورهای نام‌نهاد اسلامی بسی شرم‌آور است.

امت محمدی -صلی الله علیه وسلم- در هرگوشهٔ جهان از جانب گروهای ابلیس‌پرست مورد هدف قرار گرفته اند درحالی‌که امت محمدی -صلی الله علیه وسلم- غیر از حقوق خود چیزی دیگری را از جهان طلب نکرده است.

چندین سال قبل بنده عکس‌هایی از بچه‌های یهودیان اسرائیلی دیدم که آن‌ها را آموزش نظامی می‌دادند؛ امروز فهمیدم که دشمنان اسلام در هر زمان دشمنان ما بوده‌اند و امروز حالتی که در غزه است برای این نسل‌کشی و ویرانی، دشمنان اسلام نسل جدید خود را از اول تربیه داده بودند. این دشمنی یهودیان با اسلام فقط در زمان ما رخ نداده است، بلکه این دشمنی یهودیان با محبوب قلب‌های مان جناب نبی اکرم -صلی الله علیه وسلم- هم بوده است.

امروز بار دیگر در تاریخ ثبت شد که دشمنان اسلام هر چقدر با خود مخالفت داشته باشند، اما در مقابل اسلام، دین برحق، همیشه با خود متحد بوده و همکاری کرده‌اند، همانطوری که امروز بسیاری از کشورها به جمله کشورهای نام‌نهاد اسلامی با اسرائیل اتحاد کرده‌اند و از هیچ‌گونه همکاری با اسرائیل در مقابل مردم مظلوم غزه دریغ ننموده‌اند.

پس بر ما مسلمانان واجب است با خود اتحاد داشته باشیم و درد دیگری را درد خود بدانیم و در مقابل دشمنان اسلام با تمام توان خود جهاد کنیم. خداوند متعال با نور اسلام تمام جهان را نورانی کند و مردم مظلوم غزه را فتح و پیروزی عطا نماید.

آمین یارب العالمین.