جهان باید با امارت اسلامی تعامل کند!

نویسنده: محمود فاتح بیش از ۲ سال است که امارت اسلامی در افعانستان حاکم است. در این مدت امارت اسلامی صلح و امنیت را در افغانستان بر قرار کرده است؛ امنیتی که بزرگترین نعمت پروردگار است.   امارت اسلامی باوجود تحریم‌ها توانسته است در اقتصاد افغانستان چنان پیشرفت‌هایی را رقم بزند که سابقه آن در […]

نویسنده: محمود فاتح

بیش از ۲ سال است که امارت اسلامی در افعانستان حاکم است. در این مدت امارت اسلامی صلح و امنیت را در افغانستان بر قرار کرده است؛ امنیتی که بزرگترین نعمت پروردگار است.

 

امارت اسلامی باوجود تحریم‌ها توانسته است در اقتصاد افغانستان چنان پیشرفت‌هایی را رقم بزند که سابقه آن در ۲۰ سال گذشته یافت نمی‌شود؛ درحالی که در ۲۰ سال گذشته کشورهای زیادی در امورات افغانستان به نفع خودشان متحد شده بودند؛ اما باز هم در ۲۰ سال گذشته در افغانستان امنیت واقتصاد به انتهای خود رسیده بود.

 

امارت اسلامی افغانستان روابط دیپلماتیک خود را با کشورهای جهان بخوبی برقرار کرده است و به جهان ثابت کرده که حاکمیت امارت اسلامی در افغانستان برای هیچ کشوری مشکلات به وجود نمی‌آورد.

 

اگر جهان با امارت اسلامی تعامل و همکاری کند بزودی مردم افغانستان از بدبختی، فقر و مهاجرت به کشورهای دیگر، بی‌نیاز می‌شوند.

 

همانطوری که امارت اسلامی در امورات کشورهای دیگر دخالت نمی‌کند، نمی‌خواهد کسی دیگری در امورات داخلی افغانستان دخالت کند.

 

مردم بی‌طرف افغانستان از امارت اسلامی رضایت خود را اعلان کرده‌اند و همه‌وقت با امارت اسلامی همکاری می‌کنند. یکی از علت‌های پیروزی امارت اسلامی در برابر اشغالگران این بود که ملت افغانستان با امارت اسلامی همکاری می‌کردند.

 

امارت اسلامی از ملت است و ملت از آن. امارت اسلامی همه‌وقت در خدمت ملت خود است و همیشه تلاش و کوشش می‌کند تا زمینهٔ خوبی برای ملت فراهم کند. موترهای نظامی که در حکومت سابق برای از بین بردن ملت استفاده می‌شدند، امروزه برای کمک مهاجرین افغان که از پاکستان به‌گونهٔ اجباری اخراج می‌شوند برای نقل و انتقال آن‌ها از به نقاط مختلف کشور استفاده می‌شوند.

 

مسئولین امارت اسلامی در هر رنج و غم ملت خود حاضر بوده‌ و ثابت کرده‌اند هر چه در توان‌شان است برای ملت انجام می‌دهند. اگر جهان با امارت اسلامی تعامل کند، مشکلات افغانستان را درک کند و ملت افغانستان را آزاد بگذارد، ان شاءالله در چند سال آینده افغانستان گل و گلزار خواهد شد.

به امید آن روز.