جنگ رسانه‌ای علیه افغانستان

نویسنده: محمود فاتح   به فضل خداوند، ابرقدرت‌ها در افغانستان شکست خوردند. اکنون هیچ نگرانی امنیتی در کشور وجود ندارد؛ اما حالا دشمنان افغانستان جنگ رسانه‌ای را بیش‌تر دامن می‌زنند.   دشمنان می‌خواهند به‌وسیلهٔ رسانه در برابر ملت افغانستان بجنگند. در این جنگ، فرد فرد ملت را مورد هدف قرار داده‌اند؛ خصوصا جوانان افغانستان را؛ […]

نویسنده: محمود فاتح

 

به فضل خداوند، ابرقدرت‌ها در افغانستان شکست خوردند. اکنون هیچ نگرانی امنیتی در کشور وجود ندارد؛ اما حالا دشمنان افغانستان جنگ رسانه‌ای را بیش‌تر دامن می‌زنند.

 

دشمنان می‌خواهند به‌وسیلهٔ رسانه در برابر ملت افغانستان بجنگند. در این جنگ، فرد فرد ملت را مورد هدف قرار داده‌اند؛ خصوصا جوانان افغانستان را؛ چون جوانان کشور بزرگترین سرمایهٔ کشور هستند. اگر جوانان ما رشد کنند در حقیقت کشور ما رشد می‌کند.

 

دشمنان با گزارشات دروغین و بی‌اساس می‌خواهند حاکمان اصلی افغانستان را به جای دشمنان ملت نشان بدهند و می‌خواهند افغانستان را در انظار جهانیان یک کشور تروریست‌پرور، عقب‌مانده و ناامن نشان بدهند؛ درحالی‌که آن‌چه ادعا می‌کنند بر عکس آن است.

 

ادعای بانک جهانی که در افغانستان ۱۵ میلیون نفر امنیت غذایی ندارند، کاملا بی‌اساس است. اقتصاد افغانستان پس از حاکمیت امارت اسلامی بسیار بالا رفته است و برای هزاران نفر زمینهٔ کار برابر شده است. همچنین شبکه‌های دروغین زیادی هستند که علیه حکومت اسلامی افغانستان شایعات بی‌اساس نشر می‌کنند. قابل یاد‌آوری است این‌ها کسانی هستند که تحمل و دیدن پیشرفت افغانستان را ندارند.

 

باید ملت ما خصوصا افرادی که خارج از کشور هستند اصلا به اخبار دروغین توجه نکنند! اخبار افغانستان را از شبکه‌های رسمی افغانستان دنبال کنند. افغانستان زیر حاکمیت امارت اسلامی چنان رو به پیشرفت است که سابقه آن در بیست سال گذشته یافته نمی‌شود.