اصدار جدید، زیبا و دلچسب، ۶۴ ویدیوی جهادی الاماره بنام “حماسه های ماندگار” به نشر رسید

حماسه های ماندگار اصدار جدید، زیبا و دلچسب، ۶۴ ویدیوی جهادی الاماره بنام “حماسه های ماندگار” به نشر رسید این اصدار ویدیویی استثنایی که بطور کامل به زبان دری تهیه و ترتیب شده است به ولایت سرپل مختص گردیده، حدوداً یکساعت و هشت دقیق است. در این اصدار ویدیویی از ترانه های ناب حماسی دری […]

حماسه های ماندگار
اصدار جدید، زیبا و دلچسب، ۶۴ ویدیوی جهادی الاماره بنام “حماسه های ماندگار” به نشر رسید
این اصدار ویدیویی استثنایی که بطور کامل به زبان دری تهیه و ترتیب شده است به ولایت سرپل مختص گردیده، حدوداً یکساعت و هشت دقیق است.
در این اصدار ویدیویی از ترانه های ناب حماسی دری استفاده شده است که دلهای شایقین زبان دری را سیراب خواهد کرد.
 
در شروع اصدار یک مقدمهء مختصر در مورد اوضاع و تحولات اخیر ولایت سرپل، فعالیت ها و دست آوردهای مجاهدین این ولایت بیان شده است و بعد از طبق پلان جهادی مجاهدین یک سلسلهء کامل از شروع طرح و پلان عملیات تا آمادگی، رفتن به میدان نبرد،  جنگ و برگشت مجاهدین بطور سلسله وار در آن به تصویر کشیده است.
پس از ختم جنگ و برگشت مجاهدین سلسله مراتب مصاحبه ها آغاز شده است که نخست با اسیر دشمن مصاحبه شده و بعد از آن با تعدادی از مردمان ملکی و باشندگان محل مصاحبه انجام شده است که متعاقب آن همکار استودیوی الاماره در مورد سفر و چشم دید خود از ولایت به سئوالات جواب میدهد.
 
اصدار با سخنان دینی ، ارزشمند و پندآموز خلیفه دین محمد صاحب به پایان میرسد. در لابه لای صحنه های ویدیوی از شروع تا پایان اصدار از ترانه های دری استفاده شده است که زیبای خاصی به ویدیو داده است.
 
این اصدار را که همکاران استودیوی جهادی الاماره با دیزاین زیبا و دلنشین تهیه و ترتیب کرده اند، میتوانید از لینک های ذیل تماشا و دانلود کنید
کیفیت اعلی-HD 1280
لینک تماشای ویدیو
 لینک دانلود ویدیو
کیفیت متوسط برای موبایل 
لینک تماشای ویدیو
  لینک دانلود ویدیو
کیفیت پایین موبایل لپاره
لینک تماشای ویدیو
لینک دانلود ویدیو
sarepol-FA.png222