غزه

اعلامیۀ امارت اسلامی افغانستان در پیوند به حملۀ وحشیانه رژیم صهیونیستی به شهرک رفح غزه

بسم ﷲ الرحمن الرحیم امارت اسلامی افغانستان بمباردمان وحشیانه شهرک رفح غزه از سوی رژیم صهیونیستی را به شدیدترین الفاظ محکوم می کند. شهرک رفح آخرین شهر در جنوب غزه می باشد و در آن در جریان شش ماه جنگ و بمباردمان به تعداد ۱.۴ میلیون مسلمان فلسطینی بیجا شده از شمال غزه، غزه مرکزی […]

بسم ﷲ الرحمن الرحیم

امارت اسلامی افغانستان بمباردمان وحشیانه شهرک رفح غزه از سوی رژیم صهیونیستی را به شدیدترین الفاظ محکوم می کند.

شهرک رفح آخرین شهر در جنوب غزه می باشد و در آن در جریان شش ماه جنگ و بمباردمان به تعداد ۱.۴ میلیون مسلمان فلسطینی بیجا شده از شمال غزه، غزه مرکزی و خان یونس در شرایط دشوارساکن شده اند و در ترس و وحشت زندگی می کنند. اکنون یکبار دیگر رژیم اشغالگر صهیونیستی برخلاف تمام اصول بین المللی به جنایت بزرگ دست زدند و با بمباردمان بی رحمانه، مسلمانان فلسطینی را هدف قرار دادند.

امارت اسلامی افغانستان این عمل را جنایت جنگی و کشتار جمعی مسلمانان فلسطینی می داند و یکبار دیگر بالای جهان اسلام و سایر کشورها صدا می کند که جلو این فاجعه را بگیرند و از هر راه ممکن تلاش نمایند که مواد غذایی، ادویه جات و کمک بشری به مسلمانان محاصره شدۀ غزه رسانیده شود.

متاسفانه تا اکنون دولت های تاثیرگذار منطقه و جهان نتوانسته اند جلو نسل کشی فلسطینیان از سوی رژیم صهیونیستی را بگیرند و نبود اقدامات مؤثر در این خصوص باعث آن شده است که رژیم صهیونیستی یکبار دیگر پیشنهاد صلح حماس را رد نموده و به بمباردمان وحشیانه بالای مسلمانان مظلوم و اشغال اراضی آنان ادامه بدهند.

امارت اسلامی افغانستان

۱۴۴۵/۱۰/۲۹ھ ق
۱۴۰۳/۲/۱۹ ھ ش – ۲۰۲۴/۵/۸م