دلو 13 1401

خبرتازه : 5 پوستۀ دشمن اجیر در غورک فتح گردید

گذارش های رسیده از ولایت قندهار حاکی است که دیشب در جریان عملیات رعد آسای ” عـــــزم ” مجاهدین امارت اسلامی 5 پوستۀ دشمن اجیر را در ولسوالی غورک فتح نموده اند .

تفصیلات حاکی است که دیشب حوالی ساعت 8 بجه ، مجاهدین امارت اسلامی در مناطق کرشم ، کلاماشا و ونو ولسوالی غورک ، پوستۀ دشمن اجیر را مورد حملۀ مسلحانۀ گسترده قرار دادند که در اثر آن 5 پوستۀ دشمن کاملا فتح شد و تعداد زیادی از عساکر دشمن کشته و مجروح شدند که جسد 6 تن از آنان نیز در میدان جنگ باقی مانده است .

در پایان این عملیات ، یک پایه دهشکه ، 3 میل پیکا ، یک قبضه راکت لانچر ، 6 میل کلاشنکوف، یک تفنگ امریکایی ، یک پایه مخابره کلان و 4 عراده موتر سایکل و یک دیپوی مملو از مهمات و سلاح های گوناگون بغنیمت مجاهدین امارت اسلامی در آمده است .

این حملات در حالی انجام میگیرد که روز گذشته مقامات دروغگوی قومندانی امنیه قندهار به رسانه ها گفته بودند که گویا در این ولسوالی 60 تن از مجاهدین را بشهادت رسانده اند .

قابل ذکرست که مرکز این ولایت از چند سال به این سو در محاصرۀ مجاهدین قرار دارد و دشمن فقط از طریق هوا می تواند به مرکز ولسوالی اکمالات برساند و بس .

2015/6/2

Related posts